הדרכות מצולמות לתפעול שעון מצוקה 

איתור עונד השעון WATCH-ME

לקוחות יקרים. בסרטון הבא אנו מסבירים לכם כיצד להשתמש באפשרות האיתור של עונד השעון. תחילה יש להיכנס למסך הבית של האפליקציה. אחר כך יש ללחוץ על נקודה כתומה שמסומנת על המפה. ייפתח לכם מסך נוסף בו תראו מין קובייה קטנה בצבע כתום שבה מצוינת כתובת שבה נמצא עונד השאון. שימו לב לאייקון שמסמן מצב קליטת הלווין באותו רגע. כלומר אנו נמצאים בהיכון מציאת כתובת על פי הלווין.

 

לאחר מכן ניתן ללחוץ על אייקון שנראה כמו S שכתוב עליו TRACK. לחיצה על האייקון הזה מראה לכם כל המסלול ההליכה או הנסיעה של עונד השעון. בכל זמן נתון ניתן לעצור על ידי לחיצה על כפתורים  play ו-pause. ניתן לעצור קריאת המסלול על מנת לראות בדיוק היכן עונד השעון היה בנקודת זמן מסוימת.

 

בסוף המסלול, האפליקציה מראה לכם את המסלול במלואו. 

הוספת אנשי קשר בשעון מצוקה watch me

בסרטון הנ"ל נסביר לכם על הוספת אנשי קשר ולבצע עריכת שמם. אנשי קשר הם בעצם בני משפחה נוספים המעוניינים לראות את מיקומו של עונד השעון ויכולים ליצור עימו קשר. בנוסף, כאשר עונד השעון לוחץ על לחצן החירום (לחצן מצוקה בשעון) , ארבעת אנשי הקשר הראשונים יקבלו את הצילצול  מהשעון עצמו. 

במסך הבית של האפליקציה לחצו על לחצנית Message (הודעה). ב-הודעה אתם תקבלו בקשה מאנשי הקשר השונים שהורידו את האפליקציה, סרקו את קוד השעון ומבקשים להצטרף. הודעת בקשה נשלחת אוטומטית בזמן ההצטרפות. תראו את ההודעה עצמה על המסך.  בהודעה מופיעה יכולת לסמן agree ו-disagree. אתם מתבקשים ללחוץ על Agree על מנת לאשר את בקשתו ולהכניס אותו כאיש קשר שמופיע אחרי ראש הקבוצה. כאשר אתם לוחצים על Agree, התהליך בעצם מסתיים. לאחר מכן אתם נכנסים ל-Contacts (אנשי קשר) שבה כבר מופיע איש קשר חדש.

שימו לב, צורת ברירת מחדל שבה איש קשר מופיע מתייחסת לקרבה משפחתית שהוא סימן קודם (בן, בת, ועוד'). אך אנו מעוניינים שאיש קשר יופיע עם שמו ולא עם קרבה משפחתית שלו, אנו נכנסים לריבוע של פרטי איש קשר ונכנסים למצב שבו אנו מבצעים עריכה לרשומה. אנו מתקנים במקום קרבה משפחתית, אנו נרשום שם, וכך שעון מצוקה יידע לזהות את איש קשר לפי שמו. 

כיצד טוענים את שעון מצוקה WATCH-ME.

בסרטון הבא אנו נסביר לכם על שתי אפשרויות להטעין את השעון WATCH-ME שלכם.

בוא נתחיל מזיהוי החלקים המשתתפים בטעינה. מסופק לכם תקע, כבל לבן ויחידת העגינה-יחידת העריסה שבה ניתן להטעין את השעון. כמובן תחילה צריך לחבר את הכבל שיוצא מיחידת עריסה לתקע הנכנס לשקע החשמל. לאחר מכן, נתחיל בפעולה הבאה. 

שימו לב, יש חשיבות רבה למיקומו של השעון על יחידת העריסה. בגב השעון ישנו חלק שהוא חלק מוזהב. זהו החלק של המגעים. והוא אמור להתחבר עם הפינים שיושבים על יחידת הטעינה. כאשר מניחים את השעון בצורה נכונה (המוצגת בסרטון), רואים שהשעון מתיישב בול במקום. עם הנחת השעון על יחידת הטעינה, השעון מראה שהוא במצב טעינה. מצב הדלקה המראה מצב טעינה יכבה תוך מספר שניות.

אפשרות טעינה נוספת היא באמצעות הכבל. בקצה אחד של הכבל ישנו מגנט שעם הצד המגנט הזה הכבל מתחבר לגב השעון בקטע המוזהב שלו. כמובן, הצד השני של הכבל מחברים לתקע שסופק לכם.

בהצלחה.

הדגמת הפעלת לחצן מצוקה בשעון WATCH-ME

 

בסרטון הבא נדגים הפעלת לחצן מצוקה נייד או בשפה עממית כפתור SOS בשעון מצוקה WATCH-ME. 

לחיצה קלה על לחצן קטן של השעון מדליקה מסך תצוגה. מתחתיו יש לחצן בולט יותר שהוא בעצם לחצן מצוקה נייד. כאשר אתם לוחצים על לחצן מצוקה לחיצה ארוכה עד שתרגישו רטט,  השעון מתחיל בפעולה אוטומטית ומתקשר לארבעה המספרים הראשונים של אנשי קשר שהוגדרו. 

עידכון וכיוון שעה בשעון WATCH-ME

 

בסרטון נדגים איך מעבירים שעה בשעון לפי שעון חורף.

 

קודם כל פותחים את האפליקציה ונכנסים למסך הבית. לוחצים על כפתור Manage (ניהול). ברשימה בוחרים סימון של הגדרת שעון - Watch Time . לוחצים עליו. בלחיצה תוכלו לראות את מסך להגדרת שעה. תכוונו את השעון לכל שעה שתרצו.בסיום לחצו על Confirm (אישור). בתום הפעולה לחצו על Done (בוצע). חכו מספר שניות ושעה תתעדכן אוטומטית בשעון מצוקה למבוגרים.