שאלות נפוצות על שעון מצוקה למבוגרים WATCH-ME

לכמה אנשי קשר שעון מצוקה מתקשר כאשר לוחצים על לחצן חירום?


השעון מתקשר ל-4 אנשי קשר , אחד אחר השני , עד שאחד מהאנשים יענה
האם יש חיישנים כמו חיישן  נפילות/ מודד דופק/מודד לחץ דם?


אנו החלטנו לא להכניס לשעון שלנו את החיישנים הללו כי הם עדיין לא מספיק אמינים ומספקים הרבה התראות שווא. זה מאד מטריד את בני המשפחה. בנוסף חיישני הנפילה לא קוראים נפילות ״התנזלות״ שהם נפילות איטיות.
לכמה זמן מספיקה הסוללה?


השעון מחזיק בין יומיים -לשלושה ימים. (תלוי בכמות השימוש בו מחוץ לבית. ככול שמסתובבים עימו יותר, הוא משדר יותר ללוויין וצריכת האנרגיה עולה, זמן הסוללה מתקצר).
כמה זמן לוקחת הטעינה?


טעינה מ-0 עד 100% תיקח כשעה , אנו ממליצים על טעינה יומית כדי שההורה יכניס את המנהג הזה לשגרה היומית שלו וכך זמן הטעינה יתקצר ל-20 דקות בלבד.
איך טוענים את השעון?


אנו מספקים תחנת עגינה מיוחדת שמספקת ״טעינה קלה״ ומייתרת את הצורך בכבלים. (גם אופציה נוספת עם כבל שמתחבר בצורה מגנטית לתחתית השעון.)
למה השעון שלכם יותר יקר מהמתחרים?


יש הבדלים מהותיים בין שעוני מצוקה של מתחרים לבין שעון WATCH-ME שלנו. ההבדלים מתבטאים במספר המישורים: דמי המנוי לשנה הראשונה כלולים במחיר. הבדל פיזי מתבטא בנראות של השעון ואנטנות שנמצאות אצלנו ברצועות בניגוד למתחרים שאצלם האנטנות בגוף השעון, הדבר מגדיל את טווח השידור והקליטה. בנוסף , פונקציית ״המענה האוטומטי״ קיימת רק אצלנו. אנו גם תומכים באפלקציה ומשדרגים אותה לפי הפלטפורמות המשתנות של גוגל ואפל , לאחרים אין גישה לאפלקציה ותלויים בגורם שלישי. יחידת הטעינה הקלה שאנו מצרפים היא גם ייחודית רק לנו. ולבסוף, היתרון נוסף שלנו הוא איכות השירות. אנו מספקים שירות ותמיכה בשעון גם לאחר השעות המקובלות לעבודה וניתן להתרשם מהתגובות של הלקוחות באתר שלנו ( כולם אמיתיות ).
האם צריך ללחוץ על הכפתור כדי לראות את השעה?


כן, ברירת המחדל היא מסך כבוי , על מנת לחסוך בסוללה.
האם יש מקרים בהם לא ניתן לאתר את המיקום המדויק של עונד השעון?


כן, בשעון מצוקה WATCH-ME שלנו יש רכיב GPS שבדומה לטלפון נייד שלנו מתחבר ללוויין. לעיתים יש מיסוך וכמו בנייד הGPS לא יכול ״לדבר״ עם הלוויין. במקרה כזה , האפליקציה מפעילה תוכנה פנימית שתראה את המיקום המשוער המבוסס על המיקום האחרון שנראה בלוויין ומיקום של אנטנות סלולריות באזור.
כמה אנשים יכולים להתחבר ולעקוב אחר עונד השעון?


עד 30 אנשים.
האם השעון מתאים למקלחת, בריכה , ים?


שעון המצוקה שלנו מתאים לשימושי מים כמו נטילת ידיים ורחיצת כלים. כדי להתקלח עם השעון, ניתן לרכוש מאתנו שרוול מיוחד שמאפשר להתקלח עם השעון. לא ניתן לשחות עם השעון.
מהם יתרונותיו של השעון WATCH-ME של חברת ג'יאוקר לעומת שעוני מצוקה אחרים?


אם יש לכם שאלות נוספות על תפקודו של שעון מצוקה שלנו, תתקשרו למספר טלפון שלנו: 072-3311065 או מלאו טופס יצירת קשר ונחזור אליכם בהקדם.